PositiveMe.pl

Psychologia

O kontakcie

O kontakcie

Psychologia
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:43
- Jak ty to robisz? - Ale co? - No że jakoś tak płynie i coraz bardziej ludzie pracują na tym warsztacie... - Nie wiem, jakoś tak, jestem tu...
Ekopsychologia

W czasach Wielkiej Zmiany potrzebujemy ekopsychologii

Psychologia
piątek, 08 grudnia 2017, 01:27
Jak przekonuje Joanna Macy żyjemy w czasach Wielkiej Zmiany od Społeczeństwa Industrialnego Wzrostu w kierunku Społeczeństwa Wspierającego Życie. Czas ten jest dla wszystkich niezmiernie trudny i dlatego potrzebujemy, jak nigdy dotąd, ekopsychologii.
Trener pracuje sobą

Trener pracuje sobą

Psychologia
czwartek, 30 listopada 2017, 18:42
Niezależnie od posiadanej orientacji teoretycznej, stosowanych technik, czy wyuczonych procedur każdy trener zawsze pracuje sobą.
Kim jestem

Kim jestem?

Psychologia
czwartek, 30 listopada 2017, 18:50
Jestem człowiekiem, mężczyzną, synem, mężem, nauczycielem... Wielu z nas zapewne podobnie odpowie na to pytanie. Pytanie fundamentalne; kto wie, czy nie największe z największych.
Archetyp przemiany

Archetyp przemiany

Rozwój, Psychologia
czwartek, 30 listopada 2017, 18:51
Pierwotnym doświadczeniem człowieka nie jest trwanie, utrzymywanie status quo, lecz zmiana. Naszą egzystencją rządzi archetyp przemiany.
Kompetencje psychospołeczne

Kompetencje psychospołeczne

Psychologia
piątek, 24 listopada 2017, 17:09
Żyjemy w świecie, w którym szczególnie nagradzane są różnorodne umiejętności zawodowe. Posiadanie talentu, czy bycie specjalistą w określonej dziedzinie gwarantuje miejsce na rynku pracy i godziwe wynagrodzenie. Dobry fach to podstawa.